Контакти

ВАТ “Торговий дім “ХарківЦукорЗбут”

+380 57 713 66 34

 

 sales@xcc.com.ua

 

  вул. Морозова 13,
Харків, 61036,
Україна.

 

Про компанію

харкiвцукорзбут

Постачання борошна та цукру по Україні
в будь-яких обсягах і від кращих виробників

харкiвцукорзбут

Постачання борошна та цукру по Україні
в будь-яких обсягах і від кращих виробників

Компанія «ХарківЦукорЗбут» більше 10 років працює в сфері реалізації цукрової продукції, логістики, виробництва та постачання фасованого цукру, а з недавніх пір і фасованої гречки, рису, солі кінцевому споживачу, є ключовою компанією на сировинному ринку України.

ХарьковСахарСбыт компания

Діяльність ТОВ «ТД ХарківЦукорЗбут» спрямована на постійне розширення клієнтської бази по всій Україні і тривалу плідну співпрацю.

Ключові напрямки діяльності компанії:

  1. Фінансовий:
    Компанія фінансує підприємства бурякоцукрової галузі на всіх етапах технологічного циклу виробництва, починаючи від вирощування елітних сортів цукрових буряків і закінчуючи фасуванням цукру для роздрібної торгівлі, що забезпечує стабільну і об’єктивну ціну.
  1. Логістика:
    Підприємства компанії переміщують десятки тисяч тонн вантажів на рік. Єдиний транспортно-виробничий процес включає в себе експедирування, транспортування, зберігання, вантажно-розвантажувальні роботи і фасування. Особлива увага приділяється умовам зберігання цукру, зниженню втрат при транспортуванні, контролю точної ваги під час фасування. Працюючи з нами Ви отримаєте потрібний продукт в потрібному місці в потрібний час і за “правильною” ціною.
  1. Інформаційно- аналітичний:
    Співробітники компанії мають багаторічний досвід роботи на ринку цукру, щодня відстежують поточний баланс попиту і пропозиції. Високий професіоналізм аналітиків дозволяє компанії впевнено діяти в умовах жорсткої конкуренції, отримувати прибуток навіть у вузькому ціновому коридорі. При аналізі враховуються як мікроекономічні, так і макроекономічні показники; тенденції на зовнішньому ринку, в тому числі в суміжних галузях.

Запрошуємо до взаємовигідної співпраці виробників сільськогосподарської продукції та оптових дилерів.

Зв'язатися з нами

Заповніть форму
або зв’яжіться з нами:

 +380 57 713 66 34

 sales@xcc.com.ua

  вул. Морозова 13,
Харків, 61036,
Україна